Tapicerki do jachtów

Velgard Design od dawna z powodzeniem realizuje projekty i zamówienia na tapicerki do jachtów. Nasza praca jest doceniania nie tylko przez amatorów sportów wodnych i rekreacji wodnej. Doceniają ją także specjaliści w temacie tapicerki do jachtów, tapicerki do motorówek, tapicerki do łodzi czy tapicerki do skuterów wodnych.

Tapicerki do motorówek, łodzi i skuterów wodnych

Jeżeli posiadają Państwo jacht, motorówkę, łódź czy skuter wodny i znudziła lub zepsuła się Państwu obecna tapicerka, to chętnie się tym zajmiemy. Podejmiemy się stworzenia zupełnie nowych tapicerek, jak również naprawy starych. Nawet niewielkie, kosmetyczne zmiany mogą bez wątpienia zrobić ogromną różnicę. Dlatego warto o tym pamiętać.

Zakres usług – tapicerstwo jachtowe

Świadczymy usługi w zakresie tapicerstwa jachtowego. W jej ramach oferujmy Państwu:

  • wyklejanie ścian jachtów i tapicerowanie wnętrza łodzi,
  • wykonywanie specjalnych materacy na wymiar,
  • szycie siedzeń, kanap i ławek tapicerowanych,
  • tapicerowane sufity oraz burty i kokpity,
  • jak również wymiana siedzisk motorówek i skuterów wodnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tapicerstwie bez obaw możemy podjąć się najbardziej niestandardowych i szalonych pomysłów. Zazwyczaj wymagają one dużej precyzji i zaangażowania.

Materiały tapicerskie do jachtów

Zarówno jachty, motorówki jak i skutery wodne narażone są na działanie wielu szkodliwych czynników. Pracujemy na najlepszych materiałach, posiadających atesty i przeznaczonych właśnie do tapicerstwa jachtowego i motorowodnego. Wspomniane materiały są niezwykle odporne na promieniowanie UV a także wodoodporne, łatwe w czyszczeniu i bardzo wytrzymałe na intensywne użytkowanie (posiadają podwyższone parametry ścieralności). Podczas montażu tapicerki używamy wyłącznie zszywek ze stali nierdzewnej.

Tapicerki do jachtów – renowacja wypełnień

Oprócz wymiany samego obicia zajmujemy się także renowacją wypełnienia tapicerek do jachtów, łodzi, motorówek i skuterów wodnych (wymiana, regeneracja pianek, uzupełnianie ubytków, wymiana sklejek).